Правила користування сервісом домашня бухгалтерія онлайн


Сайт є працездатним сервісом, що містить додаток, призначене для обліку сімейного бюджету. Ми раді вітати нових користувачів, але при цьому будемо вдячні, якщо вони будуть дотримуватися правил поведінки на сайті.

Стати нашим користувачем можуть тільки особи, які досягли 18 років. Це пов'язано з масою причин. По-перше, тарифи, що надаються нашим сайтом, є, як правило, платними. По-друге, користувач повинен самостійно і правильно оцінити всі ризики, пов'язані з розміщенням інформації та іншими аспектами використання сайту.

Для того щоб стати користувачем, необхідно пройти обов'язкову реєстрацію. Згідно користувача угодою користувач несе відповідальність за збереження свого логіна і пароля. Інформація, яка надається при реєстрації, проходить спеціальну обробку. Створений аккаунт неможливо самостійно без допомоги адміністрації видалити з системи. Але при цьому можна позбутися від розташованої на ньому інформації, видаливши робочу область. Дані, які користувач надає при реєстрації, необхідні тільки для створення особистого профілю, до якого буде мати доступ тільки дана особа.

Користувач не може будь-якими способами дізнатися інформацію про інших осіб, які ведуть домашню бухгалтерію на нашому сайті. Це можливо тільки при відкритті особистого доступу до бюджету його творцем. Або якщо один з користувачів бажає поділитися звітами з іншим користувачем. Як правило, це робиться при веденні спільного бюджету або проведення будь-яких спільних фінансових операцій.
При використанні платного тарифу однією з вимог до користувача є своєчасна оплата послуг. Без цього він просто не буде мати можливості користуватися функціями програми.

Не менш важливим є ще одна вимога, яке зафіксовано в призначеному для користувача угоді. Воно пов'язане з тим, що користувач не повинен порушувати працездатність сайту. Варто відзначити, що за розміщення на сайті шкідливих програм, званих вірусами, особа несе відповідальність не тільки як користувач сайту, але і як юридичний суб'єкт. Тому що подібного роду діяльність карається законом, і особа, яка здійснює протиправну діяльність, несе кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством.