Домашня бухгалтерія онлайн

Русский Українська English


Новим клієнтам 2 пробних місяці в подарунок

Безкоштовна реєстрація

Можливості


Спільна робота
Створюйте бюджет і ведіть його всією родиною, командою, групою. Обмінюйтеся даними з друзями, ділитися і публікуйте звіти.

Гнучкий облік
Налаштуйте довідники на свій розсуд. Використовуйте теги і списки третіх осіб для гнучкого обліку боргів і подарунків.

Зручна аналітика
Весь рух коштів на десятках зручних графіків та діаграм. Створюйте свої графічні звіти і гнучко налаштовуйте їх під себе.

Мобільність
Використовуйте зі стаціонарних комп'ютерів, мобільних і планшетів. Зручний інтуїтивний інтерфейс зрозумілий всім.

Експорт даних
Зберігайте звіти в Excel і PDF, роздруковувати графіки і аналітику, регулярно отримуйте бекапи всіх ваших даних на пошту.

Захист даних
Шифрування даних, захищене з'єднання з сервером, щоденні бекапи всіх даних на резервний носій і в хмару.

Для фондів і організацій


Гнучкі публічні звіти
Створюйте звіти і публікуйте посилання на них. Публічні звіти може переглядати будь-яка людина, у кого є посилання на цей звіт.
Приклад публічного звіту

Про проект


Ідея:

Підбираючи систему "під себе", ми досліджували більше десятка топових онлайн-систем на ринку і дійшли висновку, що всі вони містять ті чи інші достоїнства та, на жаль, недоліки: не вміють коректно працювати з різними валютами, не містять тегів, немає вкладених статей, слабка звітність, немає нормального обліку боргів, немає віджетів, незручний застарілий інтерфейс, постійно зростаючі ціни, немає належної технічної підтримки, т.д.

Тоді й народилася ідея створити сервіс, який би об'єднав стабільну цінову політику, інновації в управлінні особистим бюджетом і сильні сторони інших систем.

Функціональність:

 • Зручний сучасний багатомовний дизайн і інтерфейс
 • Багатокористувацький режим роботы
 • Можливість вести кілька незалежних бюджетів
 • Можливість брати участь в бюджетах інших людей (при наявності запрошення)
 • Можливість створювати віджети для швидкого аналізу стану справ
 • Можливість створювати і гнучко налаштовувати звіти
 • Можливість ділитися своїми звітами з іншими користувачами
 • Підтримка вкладених категорій
 • Підтримка тегів
 • Підтримка третіх осіб (суб'єктів) для зручного обліку боргових операцій та подарунків
 • Підтримка рахунків і звітів в різних валютах і автоматична конвертація валют
 • Підтримка фінансових цілей і аналітика їх досягнення
 • Експорт таблиць і звітів в PDF і Excel
 • ...та багато іншого

Ми фахівці в області особистих фінансів, відкриті новому і постійно прагнемо до поліпшення якості послуг.

Пакети та ціни:


ВільнийПробнийПреміум на рік
ДієВічно2 місяці1 рік
Кількість робочих областей115
Кількість рахунків110100
Кількість прибуткових статей1025100
Кількість витратних статей1025100
Кількість суб’єктів025100
Кількість тегів025100
Кількість віджетів3618
Кількість нагадувань11050
Кількість бюджетів0510
Операцій в день31070
Вкладені статтіНіТакТак
Заплановані операціїНіТакТак
Фінансові ціліНіТакТак
Зміна власникаНіТакТак
Злиття об’єктівНіТакТак
Конструктор звітівНіТакТак
Фінансовий аудитНіТакТак
Експорт в Excel, PDFНіТакТак
Вислати бекап на emailНіТакТак
РекламаТакТакНі
Вартість--19,99 USD

* - Робоча область використовує тарифний план свого власника. У кожній робочій області всі користувачі працюють за тарифним планом її власника.
** - Вказана ціна є остаточною, всі комісії платіжних систем оплачує продавець.
*** - Куплений тарифний план вступить в дію:
А. Після закінчення дії вашого поточного тарифного плану (якщо ви використовуєте платний тарифний план)
Б. Негайно (якщо ви використовуєте безкоштовний тарифний план)

Домашня бухгалтерія


За всіх часів і народів суспільство поділялося на людей з великим достатком, і на тих, кому жилося важко і бідно. Причин, що пояснюють таку закономірність, безліч. Але однією з них напевно є вміння дбайливого ставлення до особистих фінансів, грамотного планування та обліку всіх статей бюджету сім'ї.

У відносинах між чоловіком і жінкою, які ведуть спільне господарство і мають улюблених нащадків, дуже важливим питанням є складання і розподіл фінансових коштів. З одного боку, постійне бажання мати високу дохідну сторону життя є рушійною силою і стимулом для різного роду трудових подвигів. У той час як з іншого боку, постійно присутній необхідність правильного економного ставлення до сімейних витрат.

На сучасному етапі нашої життєдіяльності, коли всесвітня мережа інтернет впевнено увійшла в нашу дійсність, є маса прекрасних способів виконувати управління та контроль власних фінансових потоків і мати постійно під рукою власний калькулятор витрат.

Програма «Домашня бухгалтерія» є гнучким інструментом у процесі розрахунку, ведення і розподілу сімейного бюджету і виконує важливі функції бухгалтерського обліку домашніх доходів і витрат. Принципи дії та використання цього програмного забезпечення дуже прості і доступні для застосування в різних режимах, в тому числі і онлайн.

Для того щоб ефективно розраховувати і використовувати домашні фінанси, здійснювати компетентне формування статей витрат на місяць або рік, управляти боргами і системою рахунків, необхідні хоча б незначні навички бухгалтера. У цьому важливому питанні незамінним помічником для вас стане краща безкоштовна домашня бухгалтерія від moneyhouse.ua

Ефективне програмне забезпечення має масу переваг, які включають в себе зручні способи підрахунків і ведення статистики, можливість розподіляти фінанси за категоріями і групами, враховувати борги і виплати по кредитах, створення простої бази даних і присутність елементарних додаткових послуг підказкою, а також інші зручні функції.

Одним з незаперечних переваг співпраці саме з нашим порталом є можливість безкоштовно і без реєстрації скористатися пакетом стандартних послуг зі складання бухгалтерії для вашої сім'ї. Разом з нами ви освоїте найважливіші питання: як вести і розрахувати основні статті надходження грошей, як скласти правильний і дієвий план по витратним напрямками

Обов'язковою умовою при складанні сімейного бюджету є наявність доступної та зрозумілої звітності, яка в будь-який час зможе забезпечити вас необхідною інформацією в режимі онлайн. А ви, як умілий планувальник, своєчасно і грамотно зможете управляти своїми коштами. Зовсім через невеликий проміжок часу ви зрозумієте, наскільки дієвим є таке ставлення до сімейного гаманця.

Оптимізація сімейних надходжень і витрат за допомогою домашньої бухгалтерії за короткий проміжок часу дозволить істотно перевищити дохідну частину сімейного бюджету. Як показує практика, багато наших клієнтів настільки швидко і результативно освоїли використання подібного сервісу, а строгий контроль над витратами дозволив значно їх скоротити.

Серед наших постійних користувачів жителі багатьох міст України, які успішно використовують такий зручний і доступний фінансовий інструмент. Головне - ваше бажання організувати свої грошові потоки таким чином, щоб добробут назавжди оселилося в вашій родині. А ми за сприяння нових технологій та ідей будемо вашими вірними помічниками в досягненні поставлених цілей.