Вимоги до сервісу домашня бухгалтерія онлайн


Створюючи сервер домашньої бухгалтерії, ми врахували всі вимоги, які пред'являються до ведення сайтів в даній сфері. Звичайно ж, головним в цьому випадку вважається зручність користування. Сервіс розрахований на простих користувачів, які не мають знань і досвіду роботи в галузі бухгалтерії та фінансового обліку. У зв'язку з цим додаток, розроблене для обліку домашньої бухгалтерії, має бути адаптоване під сімейний бюджет.

Розробники нашого сервісу врахували не тільки цей нюанс. До зручностей користування можна так само віднести мультивалютність даних, тобто можливість вести облік даних відразу в декількох валютах і звіряти їх з поточним курсом. Не менш зручним є і мобільність даного сервера. На відміну від своїх аналогів доступ до нього можна отримати не тільки зі стаціонарного комп'ютера, але і з будь-якого мобільного обладнання, що має відповідне програмне забезпечення.

Наступною вимогою є безпека. Це цілком природно, що даними про свої доходи та витрати ніхто не хотів би ділитися з третіми особами. Інформація, розташована користувачами на сервері, є конфіденційною, тому і потребує високого рівня захисту. Ця вимога теж було враховано нашими розробниками. Вони регулярно оновлюють захисне програмне забезпечення сайту і проводять тестування на зломи, як акаунтів, так і серверів.

Крім цього існує безпека щодо втрати даних або їх передачі третім особам. Ця норма дотримується нашим сервісом. Ми щодня експортуємо дані на основний центр, щоб уникнути втрати, але при цьому всі вони зашифровані, що забезпечує захист від перегляду третіми особами, включаючи адміністрацію.
Ви можете захистити свої дані від втрати самостійно. По-перше, до вас на пошту періодично будуть приходити резервні копії, і ви самі можете експортувати необхідну інформацію на особистий ПК або інше обладнання.

Важливою вимогою для обліку сімейного бюджету за допомогою додатка є доступна вартість. Не забувайте про те, що оплата послуг впливає на Вашу видаткову частину. Тому адміністрація сайту веде стабільну цінову політику. Тарифні плани, запропоновані нашою компанією, мають тривалий термін дії, що дозволяє Вам уникнути додаткових витрат на облік коштів.