Безпека користування домашньої бухгалтерією онлайн


Домашня бухгалтерія є не просто особистою, а, краще сказати, «конфіденційною» інформацією. Мало хто бажає винести звіт про свої доходи та витрати на публіку. Саме це відлякує від подібних сервісів потенційних клієнтів.

Розробники сервісу врахували і цей аспект, так як вони самі є користувачами цієї послуги. Рівень безпеки гарантується захистом і шифруванням даних на сервері. Доступ до них має тільки користувач. З'єднання користувача з сервером володіє певним рівнем захисту, що не дозволяє третім особам відстежити періодичність і мету входу в систему.

Вхід в систему користувачем захищається за допомогою новітніх технологій, що виключає ризик втрати доступу або можливість доступу до даних стороннім особам. Але при цьому користувач повинен пам'ятати про те, що не можна передавати свої особисті дані (логін і пароль) особам, які не мають права доступу до вашим сімейним фінансів.

Для того щоб уникнути втрати даних, проводиться щоденний бекап бази даних, але при цьому всі дані зберігаються на головному сервері в зашифрованому вигляді, вони не передаються третім особам. А збір статистичних даних проводиться нашою компанією тільки з метою поліпшення власної діяльності.

Для виключення втрати даних проводяться періодичні бекапи даних на Вашу електронну пошту. Якщо після збереження даних на особистому ПК або іншому обладнанні Ви хотіли б виключити інформацію про рух своїх фінансів з сервера, то досить видалити робочу область.

У разі, якщо Ви видалили свою робочу область помилково, то вона підлягає відновленню протягом місяця. Після закінчення даного терміну інформація буде видалена остаточно і відновленню не підлягає. Враховуйте це при роботі на сайті, так як відповідальність в цьому випадку лежить повністю на користувача.
Ми інформовані, що системи, якими користуються шахраї та інші особи, які прагнуть заволодіти чужими даними, весь час удосконалюються. У зв'язку з цим розробники нашого сайту регулярно оновлюють захисне програмне забезпечення, використовуючи найновіші технології.

Скориставшись послугами нашого сервісу, Ви можете бути впевнені, що Ваша особиста інформація надійно захищена від сторонніх, від втрати даних і інших ризиків, пов'язаних з безпекою.