Тарифні плани користування домашньої бухгалтерією онлайн


Зареєструвавшись на сайті сервісу домашня бухгалтерія, Ви можете вибрати один з трьох запропонованих на сьогоднішній день тарифних планів. Перші 2 місяці кожен новий користувач має можливість користуватися пробним тарифом. Це дозволить Вам оцінити всі можливості сервісу, дізнатися особливості нашого сайту і програмного забезпечення. Крім цього Ви визначите для себе велику кількість переваг. овий тарифний план починає діяти моментально - Ви відразу зможете вести облік.

По закінченню 2 місяців Вам необхідно буде зробити вибір із запропонованих Вам пакетів. Один з них не передбачає оплату, а другий є платним. Але, як нескладно здогадатися, пакет, сформований на платній основі, звичайно ж, має більше переваг, ніж безкоштовний.

Тариф «Преміум» є оплачуваним, при цьому він надається терміном на 1 рік і включає в себе всі переваги «Домашньої бухгалтерії онлайн». Згідно з його умовами Вам надається 5 робочих областей. Ви можете створити до 10 бюджетів і проводити до 50 операцій в день. Велика кількість витратних і прибуткових статей, суб'єктів і тег дозволяють більш детально проводити облік та аналіз руху фінансових коштів.

На відміну від «Вільного» тарифного плану «Преміум» дає можливість:
  • вести облік коштів, що накопичуються на певні цілі;
  • проводити фінансовий аудит;
  • користуватися конструктором звітів;
  • підлаштовувати форму звіту під свої потреби;
  • вести облік запланованих операцій;
  • експортувати файли на Ваше обладнання в форматі Excel, PDF;
  • отримувати на пошту резервну копію;
  • проводити зміну власника, змінюючи особисті дані;
  • не стикатися при роботі з рекламою.

Перераховані вище функції є головними особливостями нашого сервісу. Але вони доступні тільки при встановленні платного тарифного плану.

Якщо ж вас цікавить тільки облік місячних доходів і витрат без аналізу і деталізації, Ви можете користуватися тарифним планом «Вільний», головною перевагою якого є відсутність оплати. Після підключення він вступає в дію після закінчення пробного тарифного плану.

При цьому тарифний план «Преміум» починає працювати тільки після оплати послуги. При цьому він відкриває для Вас нові горизонти в плані домашньої бухгалтерії. Жодна дрібниця Вами не буде упущена. Це дозволить привести фінанси в норму і надати їм відмінну базу для розвитку.