Переваги домашньої бухгалтерії онлайн


Домашня бухгалтерія онлайн є сайтом, який містить сервіс, що дозволяє вести облік домашнього бюджету. Розробники, враховуючи наявність аналогів, розглянули і передбачили всі слабкі і сильні сторони подібних програм. Таким чином, вони змогли розробити сервіс, який здатний перевершити своїх конкурентів.

Робота на нашому сервері передбачає створення, як власних, так і загальних бюджетів. Ви можете виступати суб'єктом формування бюджету будь-якого колективу. Завдяки програмному забезпеченню сервера, Ви отримуєте можливість обмінюватися і ділитися звітами з іншими учасниками.

Можливість регулювання і настройки під себе. Можна використовувати теги, залишаючи замітки за певними операціями. Можна створювати списки третіх осіб, що дозволяє вести облік боргів і подарунків.

Зручний інтерфейс дає можливість створювати, як текстові, так і графічні та діаграмні звіти. Це дозволяє більш наочно проаналізувати всі сфери руху фінансів і, при необхідності, внести зміни, зменшуючи витрати або визначаючи додаткові джерела доходів.

Можливість експорту даних дозволяє зберігати резервні копії звітів в зручному для Вас форматі і зберігати інші дані за рахунок відправки бекапів на пошту. Це дозволить зберегти дані в декількох варіантах, і при збої ви не втратите важливу інформацію.

Важливу роль відіграє захист даних. З цією метою на сервері проводиться їх шифрування. Але не варто забувати, що про наслідки їх розміщення несе відповідальність сам користувач. З'єднання з сервером має певний рівень захисту, але щоб він був ефективний, код доступу на сайт до вашого аккаунту повинен бути відомий тільки Вам та особам, які мають право вносити зміни в Ваш сімейний бюджет.

Одним з найважливіших переваг нашої системи можна вважати мобільність. Ви отримуєте можливість доступу до аккаунту не тільки з ПК, а й мобільного телефону, що дозволяє вносити зміни до бюджету відразу після здійснення операції.

Крім цього важливу роль відіграє цінова політика, яка, на відміну від аналогічних серверів, у нас стійка і стабільна. Наші розробники і менеджери самі користуються даною продукцією. Тому вони можуть визначити, яка частина в ній застаріла і потребує оновлення. Це дозволяє нашого сервера йти в ногу з часом.