Особливості домашньої бухгалтерії онлайн


На сьогоднішній день існує маса програм, що дозволяють вести облік сімейного бюджету. Розробники даного сервісу, розташованого на нашому сайті, врахували всі якості своїх попередників і створили багатофункціональну базу, яка дозволяє більш якісно і зручно вести облік.

Головною особливістю нашого сервісу є мультивалютність. Завдяки цьому облік коштів можна вести в декількох варіантах валют. Засоби, облік яких ведеться в іноземній валюті, відображаються і в національній валюті за курсом на поточну дату або дату здійснення операції.

Наявність тегів дозволяє залишати додаткові замітки щодо певної операції. Причому до однієї операції може бути зроблено кілька заміток. Але мало просто вести облік і аналіз руху фінансів, важливу роль займає звітність. Даний сервіс розширив звітні функції, що дозволяє переглядати результати окремо по кожній сфері руху коштів в сімейному бюджеті.

Облік боргів робить домашню бухгалтерію більш ефективною. Якщо операції позики і повернення коштів проводяться регулярно, то без урахування цілком легко заплутатися в їх проведенні і просто забути про ту чи іншу операцію. Облік боргів дозволяє фіксувати, як вашу заборгованість перед іншими суб'єктами, так і, навпаки, заборгованість інших суб'єктів перед Вами. А при установці нагадування, Ви будете регулярно отримувати оповіщення по боргах, що не дозволить Вам про них забути.

Важливу роль відіграє організація інтерфейсу, так як дана програма розрахована на людей, які не стикалися із загальною бухгалтерією. Всі статті в ній повинні бути зрозумілі простому користувачу. Зручно розташування меню швидко дозволить розібратися в роботі з програмою.

Ще однією особливістю є високий рівень технологічної підтримки, яка дозволяє зберігати звіти в зручних для Вас форматах, отримувати щоденні резервні копії на пошту і багато іншого.

Не менш важливу роль відіграє цінова політика. Постійно зростаючі ціни на дану послугу не дозволяють грамотно і достовірно сформувати бюджет, так як їх оплата теж є частиною витрат. З огляду на це, розробники нашого сервісу передбачили довгострокові тарифи, які мають фіксовану ціну. Зміна тарифного плану проводиться тільки по завершенню поточного. Це дозволяє Вам більш детально розрахувати свої витрати.