Кому підійде домашня бухгалтерія онлайн


Сервіс домашня бухгалтерія онлайн розроблений за аналогом справжніх бухгалтерських програм, які використовуються при обліку коштів на великих підприємствах. При цьому він адаптований під сімейний або командний бюджет. Він має зручний інтерфейс і назви і кількість статей, які найбільш часто використовуються при веденні особистого бухгалтерії.

В першу чергу домашня бухгалтерія онлайн розрахована на облік руху фінансових коштів в сімейному бюджеті. Як правило, необхідність упорядкування фінансів з'являється при встановленні будь-яких фінансових цілей. Встановивши собі мету, Ви шукайте шляхи її реалізації. Щоб зібрати необхідно суму, потрібно в першу чергу реально оцінити свої можливості.

Спочатку проводиться облік доходів, далі потрібно провести ретельний аналіз витрат. Різниця між ними дозволить визначити, чи залишаються в Вашому бюджеті кошти, з яких можна створити накопичення. Якщо таких коштів немає або їх кількості недостатньо для здійснення покупки в запланований період, то необхідно знайти додаткове джерело фінансів, наприклад, за рахунок скорочення видаткової частини бюджету.

Існує три види сімейного бюджету:
  • роздільний, коли кожен член сім'ї самостійно розпоряджається власними коштами;
  • частково спільний, коли члени сім'ї мають дохід, спільно оплачують певні статті витрат;
  • спільний бюджет передбачає підсумовування доходів, які отримують члени сім'ї, і оплату з цієї суми витрат, незалежно від їх характеру і величини.

Домашня онлайн бухгалтерія підходить для обліку коштів усіх трьох типів бюджету. При необхідності Ви можете використовувати різні робочі області окремо для кожного члена сім'ї, який отримує дохід, але з тих сфер, де Ви ведете спільний бюджет, можна робити зведені звіти.

Домашня бухгалтерія онлайн підходить не тільки для сімейного бюджету, а й для спільної діяльності невеликої групи людей. Якщо Ви проводите невеликі спільні операції групою людей, то кожен з Вас може створити власний бюджет, але внести в нього даний пункт.

Крім цього сервер адаптований під ведення бухгалтерії різних громадських оранізацій, серед яких - релігійні або благодійні організації. Їх діяльність не підлягає оподаткуванню, що дозволяє вести облік коштів в зручній для їх учасників формі.