Функции домашней бухгалтерии


Домашня бухгалтерія онлайн є багатофункціональним сервісом. Звичайно ж, головним його завданням виступає складання доходної та видаткової частини Вашого сімейного бюджету і виведення балансу. В результаті Ви отримуєте звіт, який і являє собою сімейний бюджет. Це необхідно для виконання подальших дій, так як знати, що у Вас вистачає грошей на проживання, мало.

Домашня бухгалтерія ніяк не може обійтися без аналізу. Але при цьому Ви отримаєте можливість розглянути звіти з будь-якої сфери Вашого особистого бюджету і визначитися з його слабкими і сильними сторонами. Провівши аналіз, Ви можете визначити, які статті вашого сімейного бюджету найбільш затратні, чи можливо скоротити видаткову або збільшити дохідну частину бюджету. Якщо після підбиття підсумку у Вас позитивний баланс, то отримана сума може стати основою для створення накопичень.

Облік накопичення коштів є ще однією незамінною функцією домашньої бухгалтерії онлайн . Існує кілька типів накопичувальних систем в сімейної бухгалтерії. У даній програмі вони поділені на такі статті, як:
  • мети - Ви визначаєтесь з тим, для чого Вам необхідно накопичити кошти, встановлюєте за допомогою програми суму і термін, за який Ви плануєте це зробити, визначаєте джерело надходження коштів. При введенні даних і обчисленні балансу система самостійно підраховує, скільки коштів Вам вдалося відкласти на цю мету, а в звіті показує рівень її досягнення;
  • заначка, як правило, - це виділення готівкових коштів для створення своєрідного резервного капіталу сім'ї;
  • депозит є накопичення і примноження коштів за участю банківської системи.

Перераховані вище варіанти знайомі кожному, незалежно від того, веде він домашню бухгалтерію чи ні. Але варто відзначити, що облік даних дозволяє контролювати рух коштів в даній сфері сімейного бюджету.

Не менш важливою функцією є облік боргів, який дозволяє не забути про те, кому і яку суму Ви повинні повернути і, навпаки, хто і скільки винен Вам. Адже часто так трапляється, що навіть така важлива інформація втрачається у власній пам'яті, особливо якщо позики проводяться регулярно. А ось пам'ять сервера дозволить Вам зберегти своє добре ім'я і не забути віддати борги вчасно.

Розробники даного сервісу передбачили можливість ведення бухгалтерії з використанням різної валюти. При цьому Ви маєте можливість визначити їх величину за поточним курсом. Ця функція особливо важлива в тому випадку, якщо будь-які статті в Вашому сімейному бюджеті ведуться в іноземній валюті. Найбільш часто ця функція використовується при наявності депозитних вкладів в іноземній валюті.