Що таке домашня бухгалтерія


Домашня бухгалтерія являє собою облік і систематизацію сімейних фінансів. На сьогодняшній день для її ведення більше не потрібно зошит з таблицями доходів і витрат. З цією метою розроблено безліч сервісів, що дозволяють врахувати всі рухи фінансів в сімейному бюджеті.

Як правило дохідна частина в ній становить зарплату подружжя, але можуть бути і додаткові джерела, депозити, соціальна допомога, стипендія проживаючих спільно дітей та інше. Видаткова частина визначається індивідуально для кожної сім'ї. Але все ж є основні статті, які передбачають будь-який сімейний бюджет. До них відносять витрати на харчування, одяг, засоби гігієни і, безумовно, комунальні платежі.

Систематизація витрат і доходів дозволяє регулювати баланс. Це можна зробити за допомогою фінансового планування. Досить в базовому місяці записати і звірити обидві частини сімейного бюджету і на основі цього скласти приблизний план на наступний місяць.

Домашня бухгалтерія онлайн - це спеціальний сервіс, який дозволяє вести облік фінансів, як сімейний бюджет, так і невелика група людей, які мають загальний капітал. Тут враховуються всі нюанси дохідної та видаткової частини сімейного бюджету.

Сервіс представлений в якості бази даних, що дозволяє вводити, зберігати і переглядати інформацію щодо особистих фінансів. Вона є багатофункціональною і, крім балансу на поточний місяць, дозволяє створювати докладні звіти в різних областях руху фінансів.

Домашня бухгалтерія онлайн дозволяє керувати фінансами, проводячи їх аналіз і планування. Ви отримуєте можливість ставити цілі і перевіряти рівень їх досягнення. Завдяки домашньої бухгалтерії онлайн Ви можете визначити рівень раціональності використання власних коштів, що, при необхідності, дозволить Вам знайти шляхи для її підвищення.

Даний сервіс включає в себе всі переваги аналогічних програм і розробки власних фахівців, при яких були враховані всі недоліки попередників. Звичайно ж, говорячи про ведення такого кропітка обліку, як фінанси, більшість людей бажає, щоб їх дані залишалися конфіденційна інформація. Розробники сервісу врахували це побажання.

Доступ до даних має тільки користувач. З'єднання з сервером має високий рівень захисту, а інформація, розташована на сервері, зашифрована. При цьому Ви регулярно отримуєте резервну копію даних на свою електронну пошту, що дозволить Вам більш надійно зберегти дану інформацію.